rejestracja: 71 73 73 470 w godz. 800 - 1800 od pn-pt rejestracja@vistamed.pl
ul. Racławicka 105/1B, 53-149 Wrocław
przychodnia NFZprzychodnia posiada
kontrakt z NFZ

przychodnia Vistamed Wrocław Racławicka

Rejestracja on-line
20% zniżki na wizytę u dietetyka tylko teraz w Przychodni Vistamed!. Zadzwoń lub umów się przez internet. Ilość ograniczona.
VistamedVistamedVistamed

Na co dzień pracuję w Zakładzie Dietetyki przy Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Prowadzę zajęcia dla studentów dietetyki związanych z żywieniem w różnych jednostkach chorobowych, między innymi w otyłości, nadciśnieniu tętniczym, osteoporozie, wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego, niealkoholowym stłuszczeniu wątroby, dnie moczanowej oraz zajmuje się żywieniem w sporcie. Przygotowywałam również jadłospisy dla dzieci z rzadkimi chorobami metabolicznymi, którymi od lat się interesuje (fenyloketonuria oraz deficyt LCHAD). Interesuję się również dietetyką pediatryczną.
Moją pasją jest gotowanie, lubię eksperymentować w kuchni oraz uczyć się nowych rzeczy,
staram się wymyślać nowe potrawy i zarażać chęcią do gotowania swoich pacjentów. Jestem fanką zdrowych słodyczy, które można od czasu do czasu wykonać samemu i na pewno nie jeden taki przepis znajdzie się w jadłospisie osoby zainteresowanej;) Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, zmiany w sposobie odżywiania staram się zmieniać powoli. Jestem zwolenniczką metody małych kroków. Dłuższa perspektywa zmian w żywieniu oraz stylu życia pozwoli na osiągnięcie sukcesu, jakim jest zdrowie, poprawa samopoczucia i czerpanie radości z życia. Moje motto to: „W konfrontacji strumienia ze skałą strumień zawsze wygrywa. Nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość”. Na wszystko potrzeba czasu, energii i zaangażowania, a także motywacji. Motywuję swoich pacjentów do zmian nie tylko w kwestii wyboru i ilości produktów spożywczych, ale również w sposobie podawania posiłków, czy wdrożenia aktywności fizycznej. Pamiętaj, aby jeść z umiarem, celebrować posiłki i jeść jak najmniej przetworzone posiłki.
Klaudia Konikowska

Zapraszam w pon 12.00-18.00 i śr 16.00-18.00

Zarejestruj się pod numer telefonu 694 588 366 lub za pomocą poniższej aplikacji:

mgr Klaudia Konikowska (dietetyk) - Umów się na wizytę

Dokumenty Pobierz
Dzienniczek żywieniowy
Badania lekarskie - przed wizytą
Skrócony cennik wizytyDojazd

ul. Racławicka 105/1B, 53-149 Wrocław sprawny dojazd linią komunikacji nr 125 i 126

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X